PROJELERİNİZ
ACEMİ ELLERDE ÇÖP OLMASIN

Bir işi daha ucuza yapabiliriz diyenler çıkabilir. Ama bazı pişmanlıkların telafisi olmayabilir.

WEB YAZILIM

Önce Analiz Yaparız
Hiçbir proje yoktur ki üstesinden gelemeyelim. Her türlü projenin altına imzamızı atarız. Projeleriniz incelendikten sonra nasıl olabileceğine dair , sunum hazırlarız ve bu sunum üzerine geçecek zamana göre ücret çıkarılır ve projeleriniz için en güzel çözüme ulaştırılır.

Plansız Proje Hiçbirzaman Başarılı Olamaz
Projeleriniz departmanımız tarafından öncelikli olarak planlanır. Planlama yapmak işin daha çabuk bitmesini ve daha kaliteli ve anlaşılır olmasını sağlamaktadır. Her planlama sözleşmeye eklenir ve bu planlama web yazılım oluşturulurken baz alınır.
Her proje sahibi bilir ki plansız yapılan projeler daha yayın hayatına başlar başlamaz yayınını bitirme aşamasına gelmektedir.. Siz siz olun daha uygun diye sizi plansız hareket ettiren firmlardan uzak durun. Bu yüzdendir ki sloganımız "PROJELERİNİZ ACEMİ ELLERDE ÇÖP OLMASIN" dır.


Projelerde Yapılanların Değil Yapılmayanların Peşindeyiz.
Şuan ülkemizde kabul etmek gerekirki. Birçok kişi birçok yazılım yapmaktadır. Ama ülke olarak dünya da yazılım sektöründe sonuncu konumundayız. Bu yüzden projelerin %90 ı çalıntı ve bu yüzden projelerin çoğu çöp olmaktadır.
Bu yüzden modüllerimizi kendimiz yazmaktayız ve Dinlaz Yazılım ekibi olarak bu modül kütüphanelerini kullanmaktayız. Projelerde doğrusunu bizden öğrenin yapılabilirliğini bize bırakın.


Yazılım Projelerinizin Gizliliği
Herzaman söylemimiz şu şekildedir. Herdaim Dinlaz Yazılım'a güvenebilirsiniz. Kurulduğumuz günden bugüne bize sunduğunuz projeleri bize yaptırmadığınızda biz gizliliğe önem veriyoruz ve projeyi 3. şahıslar veya kendimiz yapmaya çalışmıyoruz.Gizlilik kriterlerimizden hiçbir zaman ödün vermeyiz.Aklınıza takılan tüm projelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aksi bir şey söylemediğiniz sürece proje detaylarınızı bize bırakabilirsiniz.

KALİTEPOLİTİKAMIZ

Koşulsuz Memnuniyet…

Tecrübe , kalite ve prensiplerimizden ödün vermeden tüm müşterilerimize kalite standartların üstünde hizmet vermek , müşteriyi koşulsuz memnun etmektir.

Moderncilik

Gelişen ve değişen trendler ve teknoloji ile size demo sunarak onayınız ardından tasarıma yazılımlarımızı giydiriyor ve güncel yazılım teknolojisi kullanıyoruz.

Hız

Sitenin hızı müşteri kazanımında en önemli faktördür. Zira müşteriler sitenin yavaş açılması durumunda beklemezler ve alternatif siteye giderler.

Kullanıcı Dostu

Ne yapcağımızı biliyoruz 12 senedir tüm kullanıcıları takip ediyoruz ve onların ne tür içeriklere önem verdiğini ve nasıl daha cazip geldiğini araştırıyoruz.

MEMNUNMÜŞTERİLERİMİZ

Bizden memnun kalan ve memnuniyet bildirisi gönderen müşterilerimizin memnuniyet yazıları...