PROJELERİNİZ
ACEMİ ELLERDE ÇÖP OLMASIN

Bir işi daha ucuza yapabiliriz diyenler çıkabilir. Ama bazı pişmanlıkların telafisi olmayabilir.

MUHASEBE OTOMASYONU

D-Muhasebe ticari muhasebe programı; her sektörde faaliyet gösteren işletmelerin stok takibi, cari hesap takibi, fatura ve irsaliye, pazarlama, sipariş, üretim, satın alma, muhasebe, finans, insan kaynakları gibi temel işlemlerini, takibini sağlamak için geliştirilen kullanımı oldukça kolay fonksiyonel raporlamaya uygun bir ticari otomasyon muhasebe programıdır.D-Muhasebe ticari muhasebe yazılımı ürünlerinin en önemli artısı modüler ve parametrik yapıda olmasıdır. Modüler ve parametrik yapının artıları ticari uygulamalarda sipariş ve üretim aşamalarında ön plana çıkan önemli bir etkendir. İşletmenizde kullandığınız yazılımın bütün fonksiyonlarını kullanmak istemeyebilirsiniz. Bu nedenle modüler ve parametrik yapı istenilen modüllerin, istenilen zamanda ve kullanıcılara verilen yetkiler çerçevesinde kullanılmasını mümkün kılmaktadır. Firmanızın bütün birimleri ve işlevleri arasındaki işlemleri tek bir canlı organizmaya dönüştürülmesi olarak nitelendirilebilir. D-Muhasebe ticari muhasebe programı İhtiyaç ve beklentinin farklılıklarından dolayı çok sayıda bölümün aynı organizma içerisinde bir araya getirilmesi ve bütünde hedefin tek bir bilgi tabanında paylaşılması esasına dayanarak geliştirilmiştir. Hedeflerin doğru belirlenmesindeki yönetimsellik, işlevsellik ve gerekse maliyet farklılıkları açısından işletmeye sağladığı tasarruf, Maliyet, toplam çalışma zamanları ve anında aksiyonlar üretebilmesi sayesinde inkâr edilemez ölçüde fayda sağlamaktadır. Öte yandan işletmenizin bölümleri arasında uyum ve koordinasyon, işletmenizin bilgi kalitesini yükseltecektir. D-Muhasebe Muhasebe Programı işletmenize İvme getiren bir bilgi dolaşımı sağlayacak olup firmanıza gerçek ölçekte katma değer sağlayacaktır.

KALİTEPOLİTİKAMIZ

Koşulsuz Memnuniyet…

Tecrübe , kalite ve prensiplerimizden ödün vermeden tüm müşterilerimize kalite standartların üstünde hizmet vermek , müşteriyi koşulsuz memnun etmektir.

Moderncilik

Gelişen ve değişen trendler ve teknoloji ile size demo sunarak onayınız ardından tasarıma yazılımlarımızı giydiriyor ve güncel yazılım teknolojisi kullanıyoruz.

Hız

Sitenin hızı müşteri kazanımında en önemli faktördür. Zira müşteriler sitenin yavaş açılması durumunda beklemezler ve alternatif siteye giderler.

Kullanıcı Dostu

Ne yapcağımızı biliyoruz 12 senedir tüm kullanıcıları takip ediyoruz ve onların ne tür içeriklere önem verdiğini ve nasıl daha cazip geldiğini araştırıyoruz.

MEMNUNMÜŞTERİLERİMİZ

Bizden memnun kalan ve memnuniyet bildirisi gönderen müşterilerimizin memnuniyet yazıları...